Satisfyer Double Joy, párový vibrátor

750,00 Kč

Párový vibrátor Satisfyer Double Joy s bluetooth, vyrobený z příjemného silikonu potěší obou partnerů zároveň.

Počet
Skladem

  • Balíček dostaneš diskrétně zabalený Balíček dostaneš diskrétně zabalený
  • Objednej do 14:00 a odešleme Ti to ihned Objednej do 14:00 a odešleme Ti to ihned
  • Objednej nad 1000 Kč a poštovné máš zdarma Objednej nad 1000 Kč a poštovné máš zdarma

satisfyer double joy - parovy vibratorsatisfyer double joy-parovy vibrator

Double Joy je ideálním doplňkem pro páry. Během aktu stimuluje zevnitř partnerčin bod G, partnery penis a zároveň klitoris z vnější strany. Po zasunutí zúží vagínu, čímž dosáhnete těsnější pocit. To vše díky ergonomickému tvarování.

Dva motory (na obou koncích) můžete ovládat buď tlačitlami nebo pomocí aplikace Satisfyer Connect, která je zdarma. Double Joy se svým smartphone propojíte přes bluetooth. Vibrační režimy si můžete vybrat buď z předdefinovaných, vytvořit si vlastní nebo nechat vibrovat podle hudby ve vašem telefonu (případně Spotify).

Vestavěná Li-Ion baterie se nabíjí pomocí přiloženého magnetického USB kabelu. Po použití omyjte vlažnou mýdlovou vodou, opláchněte čistou vodou a nechte uschnout. K dezinfekci používejte pouze přípravek k tomu určený - Satisfyer Disinfectant spray.

Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli používání takových značek společností EIS GmbH podléhá licencí. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastnictvím společnosti Google LLC. Funkce Satisfyer App a Bluetooth® jsou k dispozici u jednoho ze zahrnutých produktů. © 2020 EIS GmbH, všechna práva vyhrazena.

Satisfyer

Parametry

Značka
Satisfyer
Typ
Vibrátory

Mohlo by vás také zajímat