Jsem poslední svého druhu. Jsem Kondom-Rex, ulítlý bratranec obávaného Tyranosaura-Rexe. Všichni moji kámoši však vymřeli už před miliony let. Darmo jsem jim říkal, "kids" užívejme si to naplno, ale nezapomínejme na "safe sex". No a tak jsem tu zůstal sám a užívám si to dodnes naplno se vším všudy.

Nic mi už nemůže bránit v tom, abych měl super zábavu a chci abys ji měl i ty! Proto ti přináším super produkty, které ti ji určitě zaručí :)

Diskrétní zabalím

Neuvěříš, co se mi stalo. Večer jsem měl mít rande s tou novou holkou, kterou vídám. Jasně, že jsem tušil, že cosi bude, tak jsem v Tescu k nákupu přihodil i kondomy, protože však víš, bezpečný sex a tak ... vyložil nákup na pás a najednou koukám, že za mnou stojí moje teta Stegosaurica. Trapáás. Rrrr ...

Rozhodl jsem se, že to změním, aby ses vyhnul takovým trapným okamžikům. Když si u mě objednáš online, balíček ti pošlu v diskrétním balení, podle kterého nikdo z tvých známých nebude tušit co ti došlo.

Viz, takto bude vypadat tvůj balíček ode mě! Krabice vhodná i na koláčky od babky.

Nikdo nic nezjistí ani podle štítku od kurýra. Pšššt ;-)

Rychle posílám

Víš, že zítra máš super důležité rande s tou novou holkou, ale nechceš na poslední chvíli kupovat kondomy v obchodě. Neměj strach, pokud si u mě objednáš do 15:00, ještě v ten samý den odešlu tvůj balíček. Balíček ti samozřejmě pošlu výhodně jako pro kámoše a při objednávce nad 1000 Kč platím poštovné já!