• Sleva

Akce Satisfyer Curvy 3+, smart vibrátor

1 059,00 Kč
759,00 Kč Ušetříte 300,00 Kč

Vibrátor Satisfyer Curvy 3+ kombinuje stimulaci pulzováním vzduchu a vibrováním. Pomocí aplikace v smartphonu si můžete nastavit různé druhy vibrací.

Počet
Skladem

  • Balíček dostaneš diskrétně zabalený Balíček dostaneš diskrétně zabalený
  • Objednej do 14:00 a odešleme Ti to ihned Objednej do 14:00 a odešleme Ti to ihned
  • Objednej nad 1000 Kč a poštovné máš zdarma Objednej nad 1000 Kč a poštovné máš zdarma

Vodotěsný vibrátor Curvy 3+, který můžete ovládat jak klasicky tlačítky, tak i přes aplikaci Satisfyer Connect. Ta je dostupná pro Android i iOS. V aplikaci můžete nastavit vlastní vibrace, sdílet je s ostatními uživateli, přeměnit okolní zvuky na vzrušující vibrace nebo si vytvořit vibrace podle rytmů vašeho oblíbeného playlistu (jedním klikem lze přeměnit písničky na vibrace).

Kromě klasických vibrací Curvy 3+ generuje i vzduchové pulzy z otvoru, který si můžete přiložit přímo na klitoris. Spolu s vibracemi to vytváří novou dimenzi orgasmů, kterým se díky vodotěsnosti můžete klidně oddávat i ve sprše, bazénu či vířivce.

Vestavěná Li-Ion baterie se nabíjí pomocí přiloženého magnetického USB kabelu. Po použití omyjte vlažnou mýdlovou vodou, opláchněte čistou vodou a nechte uschnout. K dezinfekci používejte pouze přípravek k tomu určený - Satisfyer Disinfectant spray.

Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli používání takových značek společností EIS GmbH podléhá licencí. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastnictvím společnosti Google LLC. Funkce Satisfyer App a Bluetooth® jsou k dispozici u jednoho ze zahrnutých produktů. © 2020 EIS GmbH, všechna práva vyhrazena.

Satisfyer

Parametry

Značka
Satisfyer
Typ
Vibrátory

Mohlo by vás také zajímat