Satisfyer Royal One Ring, smart erekční kroužek

656,00 Kč

Vibrační erekční kroužek s bluetooth. Voděodolný, vyrobený z extrémně příjemného lékařského silikonu.

Počet
Skladem

  • Balíček dostaneš diskrétně zabalený Balíček dostaneš diskrétně zabalený
  • Objednej do 14:00 a odešleme Ti to ihned Objednej do 14:00 a odešleme Ti to ihned
  • Objednej nad 1000 Kč a poštovné máš zdarma Objednej nad 1000 Kč a poštovné máš zdarma

Satisfyer Royal One je erekční vibrační kroužek pro pány. Zintenzivní erekci a oddálí vyvrcholení, svým tvarem při narážení i dráždí klitoris partnerky. Díky odolnosti třídy IPX7 jej lze používat bezpečně i ve vodě (sprcha, bazén, vířivka).
K dispozici je i bezplatná aplikace Satisfyer Connect (dostupná jak pro Android, tak pro iOS), pomocí které máte k dispozici široká nastavení vibračních režimů. Royal One ale můžete ovládat i bez aplikace pomocí tlačítka.

Vestavěná Li-Ion baterie se nabíjí pomocí přiloženého magnetického USB kabelu.

Vnitřní průměr: 2,7cm. Díky pružnosti materiálu lze nasadit kroužek i na ztopořený penis, ideálně však v polotvrdém stavu. Nasazením kroužku směrem vzhůru stimulujete při narážení klitoris partnerky, pokud ho otočíte směrem dolů, tak varlata a partnerčinu hráz. Lze používat také s lubrikantem na vodní bázi.

Po použití omyjte vlažnou mýdlovou vodou, opláchněte čistou vodou a nechte uschnout. K dezinfekci používejte pouze přípravek k tomu určený - Satisfyer Disinfectant spray.

Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli používání takových značek společností EIS GmbH podléhá licencí. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastnictvím společnosti Google LLC. Funkce Satisfyer App a Bluetooth® jsou k dispozici u jednoho ze zahrnutých produktů. © 2020 EIS GmbH, všechna práva vyhrazena.

Satisfyer

Parametry

Značka
Satisfyer
Typ
Kroužky

Mohlo by vás také zajímat